loading spinner
Home
Portfolio

WE CREATE YOUR AMAZING IDEAS

Firma Force4 Software House zajmuje się dostarczaniem indywidualnych aplikacji webowych oraz mobilnych dla klientów. Tworzymy oprogramowanie w oparciu o najnowsze technologie oraz wytyczne w cyfrowym świecie.

Nasze usługi

Aplikacje webowe

Zajmujemy się tworzeniem stron, serwisów oraz portali internetowych, dostępnych dla użytkowników z całego świata.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zawsze tworzymy w oparciu o najnowsze standardy i trendy w cyfrowym świecie oraz dopasowane do wszelkich urządzeń.

Projektowanie produktu

Ogromny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz estetykę naszych produktów, a aplikacje które tworzymy są przejrzyste i łatwe w użytkowaniu.

Aplikacje webowe

Tworzymy strony, aplikacje oraz serwisy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa oraz niezawodności naszych produktów, dlatego podczas projektowania aplikacji ważnym współczynnikiem jest skala oraz finalny zakres działania.

Aplikacje mobilne

Obecnie aplikacje to podstawowy i powszechny sposób poruszania się po wirtualnym świecie, dlatego stosujemy najnowsze standardy przy tworzeniu naszych aplikacji mobilnych. Kładziemy ogromny nacisk na wydajność oraz indywidualną identyfikację wizualną, tak aby każdy klient oraz użytkownik naszych aplikacji był usatysfakcjonowany.

Projektowanie produktu

Czym jest dla nas dobry design? To pełen proces, zaczynający się od poznania potrzeb użytkowników, a kończący na dopracowaniu wszelkich estetycznych detali graficznych. Nasz zespół pracuje w trzech etapach (plan, prototyp, wdrożenie), które są powtarzane, jeśli efekt końcowy nie jest satysfakcjonujący dla nas lub naszego klienta. Nasze doświadczenie w projektowaniu oraz poczucie estetyki wykonania gwarantuje, iż produkt będzie najwyższej jakości.

+41
+34
+5

Krok po kroku

Nasza firma przykłada szczególną uwagę to planu oraz terminów podczas realizacji projektu. Cały proces jest realizowany zgodnie z przyjętymi na początku założeniami, natomiast klient jest informowany o postępach na każdym etapie pracy.

Wyznaczenie celów i plan pracy

Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się tako szybko jak to tylko możliwe, w celu ustalenia wszelkich szegółów oraz zdobycia dodatkowych informacji na temat projektu.

Projektowanie aplikacji

Na tym etapie pracy wkraczają nasi projektanci. Zaczynamy od zaznajomienia się z specyfikacją projektu oraz wykonujemy wstępną analizę użytkownika. Następnie przygotowujemy pierwsze mockupy produktu, które przesyłamy do akceptacji.

Programowanie kluczowych funkcjonalności

Po uzgodnieiu wszelkich wytycznych co do funkcjonalności oraz wyglądu projektu, przystąpujemy do jego realizacji. Zaczynamy od wybrania technologi na podstawie wymagań klienta i zakresu działania produktu, następnie nasi programiści wdrażają projekt stosując się do wytycznych.

Publikacja rezultatów pracy

W końcowym etapie publikujemy naszą prace - nasz produkt będzie dostępny w przeglądarce internetowej, bądź w sklepach z aplikacjami na urządzeniach mobilnych w zależności od zakresu działań.

Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Force4. Produkt został dostarczony na czas oraz spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Dzięki nowej aplikacji możemy oferować naszym klientom jeszcze więcej!

Maciej Wolny

Firma Force4 udowodniła, że jest godna zaufania. Współpraca programistów oraz projektantów na każdym etapie projektu zapewniła wysoką jakość finalnego produktu.

Michał Habas

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych praktyk oraz technologi przez firmę Force4, wyróżniamy się na rynku motoryzacyjnym. Nowy system ułatwił prace dziesiątką pracowników oraz zabezpieczył dane naszych klientów.

Mariusz Kołecki

Zespół wprowadził świeżość oraz nowy sposób spojrzenia na problem. Zaczeliśmy pozyskiwać więcej klientów a nasza strona stała się bardziej przyjazna użytkownikowi - dzięki temu do nas wracają !

Marcin Wilk

Otrzymaj wycenę projektu w 48h

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.