loading spinner

Formularz kontaktowy

WE CREATE YOUR AMAZING IDEAS

Firma Force4 Software House zajmuje się dostarczaniem indywidualnych aplikacji webowych oraz mobilnych dla klientów. Tworzymy oprogramowanie w oparciu o najnowsze technologie oraz wytyczne w cyfrowym świecie.

Nasza oferta

Zajmujemy się tworzeniem stron, serwisów oraz portali internetowych, dostępnych dla użytkowników z całego świata.

Aplikacje mobilne zawsze tworzymy w oparciu o najnowsze standardy i trendy w cyfrowym świecie oraz dopasowane do wszelkich urządzeń.

Ogromny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz estetykę naszych produktów, a aplikacje które tworzymy są przejrzyste i łatwe w użytkowaniu.

Aplikacje webowe

Tworzymy strony, aplikacje oraz serwisy opasowane do indywidualnych potrzeb. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa oraz niezawodności naszych produktów, dlatego podczas projektowania aplikacji ważnym wspólczynnikiem jest skala oraz finalny zakres działania.

Aplikacje webowe
Strony internetowe
Sklep internetowy

Aplikacje mobilne

Obecnie aplikacje to podstawowy i powszechny sposób poruszania się po wirtualnym świecie, dlatego stosujemy najnowsze standarty przy tworzeniu naszych aplikacji mobilnych. Kładziemy ogromny nacisk na wydajność oraz indywidualną identyfikację wizualną, tak aby każdy klient oraz użytkownik naszych aplikacji był usatysfakcjonowany.

iOS
Android
Aplikacje hybrydowe

Projektowanie produktu

Czym jest dla nas dobry design? To pełen proces, zaczynający się od poznania potrzeb użytkowników, a kończący na dopracowaniu wszelkich estetycznych detali graficznych. Nasz zespół pracuje w trzech etapach (plan, prototyp, wdrożenie), które są powtarzane, jeśli efekt końcowy nie jest satysfakcjonujący dla nas lub naszego klienta. Nasze doświadczenie w projektowaniu oraz poczucie estetyki wykonania gwarantuje, iż produkt będzie najwyższej jakości.

User Experience
User Interface

Forc4 w liczbach

Zaufało nam już wielu klientów z róznych branż, dla których tworzyliśmy indywidualne produkty.

projektów

klientów

KROK PO KROKU

Nasza firma przykłada szczególną uwage to planu oraz terminów podczas realizacji projektu. Cały proces jest realizowany zgodnie z przyjętymi na początku założeniami, natomiast jest informowany o postępach na każdym etapie pracy.

1 BRIEF

Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się tako szybko jak to tylko możliwe, w celu ustalenia wszelkich szegułów oraz zdobycia dodatkowych informacji na temat projektu.

2 DESIGN

Na tym etapie pracy wkraczają nasi projektanci. Zaczynamy od zaznajomienia się z specyfikacją projektu oraz wykonujemy wstępną analize uzytkownika. Nastepnie przygotowywujemy pierwsze mockupy produktu, które przesyłamy do akceptacji.

3 CODE

Po uzgodnieiu wszelkich wytycznych co do funkcjonalności oraz wyglądu projektu, przystąpujemy do jego realizacji. Zaczynamy od wybrania technologi w oparciu o wymagania klienta i zakres działania produktu, a nastepnie nasi programiści wdrażają projekt.

4 DEPLOY

W końcowym etapie publikujemy naszą prace - nasz produkt będzie dostepny w przeglądarce internetowej, bądź w sklepach z aplikacjami na użądzeniach mobilnych w zależnosci od zakresu działań.

Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Force4. Produkt został dostarczony na czas oraz spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Dzięki nowej aplikacji możemy oferować naszym klientom jeszcze więcej!

Maciej Wolny | Marcos Bis CEO

Firma Force4 udowodiła, że jest godna zaufania. Współpraca programistów oraz projektantów na każdym etapie projektu zapewniła wysoką jakość finalnego produktu.

Andrzej Kosowski | naBojo.pl

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych praktyk oraz technologi przez firmę Force4, wyróżniamy się na rynku motorazacyjnym. Nowy system ułatwił prace dziesiątką pracowników oraz zapezpieczył dane naszych klientów.

Mariusz Kołecki | MyLease.pl

Zespół wprowadził świeżość oraz nowy sposób spojrzenia na problem. Zaczeliśmy pozyskiwać więcej klientów a nasza strona stała się bardziej przyjazna użytkownikowi - dzięki temu do nas wracają !

Marcin Wilk | SO44

Otrzymaj wycenę projektu w 48h

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.