loading spinner

Pełny proces
Projektowania produktu

Zajmujemy się projektowaniem produktu zapewniając pełny proces od analizy poprzez badania aż po finalny wygląd aplikacji. Posiadamy zespół doświadczonych projektantów wielokrotnie nagradzanych w kategoriach UX.

Dowiedz się więcej o projektowaniu produktu

Product design to bardzo złożony proces. Opiera się głównie na schemacie „Double Diamond” i zawiera pełne zrozumienie potrzeb użytkownika oraz biznesu. Graficzne projektowanie aplikacji to drobiazgowe planowanie doświadczeń użytkownika i jego wrażeń krok po kroku. W procesie powstaje także projekt finalnego wyglądu aplikacji.

Analiza rynku i konkurencji

Pozwala lepiej zrozumieć kryteria rynkowe i zlokalizować popyt. Badamy możliwości, ryzyko, grupę docelową aplikacji oraz wiele innych czynników sprzyjających rozwojowi projektu.

Poznanie i zdefiniowanie potrzeb

Zebranie problemów i oczekiwań użytkowników w formie ustrukturyzowanych person – tworzymy profile potencjalnych użytkowników aplikacji, co jest niezwykle skutecznym sposobem na zrozumienie motywów i potrzeb Twoich potencjalnych klientów.

Tworzenie koncepcji

Czas na analizę zebranych informacji oraz nowe pomysły, które pomogą wyznaczyć cele produktowe. Na tym etapie korzystamy z narzędzi LEAN UX CANVAS, dzięki którym możemy lepiej określić zadania stawiane przed aplikacją i sposoby na ich wypełnienie.

User Stories / Makiety

Opracowujemy różne ścieżki wędrówki użytkownika, wybierając także funkcjonalności MVP. Tworzymy wstępne makiety aplikacji, które służą jako drogowskazy przy kolejnych etapach.

Badania z użytkownikami

Testujemy na żywym organizmie – weryfikacja aplikacji odbywa się przy pomocy reprezentantów grup docelowych. Pozwala to poprawić błędy przed wdrożeniem produktu na rynek.

Projektowanie graficzne

Ważnym elementem jest UI aplikacji – jest to wyjątkowo rozbudowany etap. Poświęcamy mu dużo czasu i uwagi, aby finalny wygląd oraz funkcjonalność produktu były idealnym zwieńczeniem całego procesu.

Jak tworzymy produkty które uwielbiają użytkownicy

Pełny proces tworzenia idealnej aplikacji opiera się na zrozumieniu i zaufaniu. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie projektu. Wiemy, że firmy opierające swoją strategię biznesową na doświadczeniach użytkownika cieszą się większym zainteresowaniem i satysfakcją odbiorców.

UI Design

Figma - Adobe XD

Tworzymy indywidualne projekty graficzne dla naszych aplikacji. Nasz zespół przykłada dużą wagę do identyfikacji wizualnej. Naszym celem jest stworzenie oryginalnego projektu graficznego zapadającego w pamięć i przyjemnego dla użytkownika. Dodajemy subtelne animacje oraz mikrointerakcje nadające wyjątkowy charakter naszym projektom.

UX Design

Axure - UXPin - Balsamiq

Oferujemy kompleksowe zarządzanie oraz projektowanie doświadczeń użytkownika danej aplikacji. Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu oraz na indywidualnym podejściu do danego zagadnienia. Rozwiązujemy problem istotny z punktu widzenia użytkownika. Wiemy, że odpowiednie wdrożenie pozwala w znacznym stopniu na zwiększenie konwersji, co bezpośrednio przekłada się na Twój sukces!

UI Design

Figma - Adobe XD

Tworzymy indywidualne projekty graficzne dla naszych aplikacji. Nasz zespół przykłada dużą wagę do identyfikacji wizualnej. Naszym celem jest stworzenie oryginalnego projektu graficznego zapadającego w pamięć i przyjemnego dla użytkownika. Dodajemy subtelne animacje oraz mikrointerakcje nadające wyjątkowy charakter naszym projektom.

Poznaj nasze technologie

Nasi specjaliści korzystają z rozwiązań pozwalających modelować zachowania użytkowników. W Force4 Software House tworzymy unikatowe, profesjonalne aplikacje mobilne i webowe.

Poznaj nasz zespół

Posiadamy zespół utalentowanych projektantów oraz grafików z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad cyfrowymi produktami.

 • UI designer

  Odpowiada za nadanie unikalnego charakteru aplikacji stosując przejrzyste oraz przyjemne dla oka rozwiązania.

 • UX designer

  Projektuje design w oparciu o swoje doświadczenie związane z zachowaniem użytkowników.

 • Illustrator

  Osoba odpowiedzialna za stworzenie niepowtarzalnych ilustracji do Twojego projektu.

 • Animator

  Wie jak wprawić dany element w ruch oraz jeszcze bardziej przyciągnąć uwagę użytkownika.

 • Researcher

  Osoba, która przed przystąpieniem do prac przeprowadzi szczegółową analizę rynku oraz niezbędne badania.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej na temat procesu projektowania produktu. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Czy sam pomysł wystarczy?
Jak długo trwa projektowanie produktu?
Czy możecie wykonać tylko część procesu?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.