loading spinner
wsx

Strona internetowa dla firmy zajmującem się leasingiem samochodów

Main image of MyLease.pl project

Łatwi i szybki wybór samochodów

Strona internetowa powstał oby usprawnić proces wyszukiwania ofert wynajmu długoterminowego oraz leasingu. Użytkownik w łatwy sposób może porównać interesujące go samochody i sprawdzić ich finansowanie. Strona została przystosowana także do urządzeń mobilnych. Wdrożyliśmy rownież narzędzia umożliwiające monitorowanie zachowań użytkowników na stronie, pozwoli nam to póżniej lepiej zrozumieć potrzeby odbiorców i dopasować nowe rozwiązania.

Enterprice

Aplikacja dla dużego przedsiębiorstwa

Finanse

Projekt zrealizowany dla branży leasingowej

4 osobowy zespół

W skład zespołu wchodził UX oraz UI designer oraz frontend deweloperzy

4 miesiące

Stworzenie projektu trwało trochę więcej niż kwartał

Wyzwanie postawione przez klienta

Kluczowym aspektem była przejrzystość i wyeksponowanie najważniejszych informacji dla użytkowników. Strona zapewnia dynamiczną analizę kosztów przy zmianach wartości wkładu własnego, okresu umowy i wartości wykupu. Ważnym elementem było budowanie wiarygodności i zaufania, są to cechy którymi szczyci się nasz klient, chciał je także odzwierciedlić w swojej stronie.

Image to Wyzwanie postawione przez klienta

Szybkie i proste obliczanie raty

W ramach projektu stworzyliśmy również kalkulator leasingowy oraz porównywarkę ofert leasingowych. Dzięki możliwości dostosowywania warunków umowy oraz synchronizacji parametrów z obowiązującymi zaleceniami instytucji finansowych, mamy możliwość obliczenia raty leasingu oraz przedstawienia harmonogramu umowy odrazu po wypełnieniu formularza.

Image to Szybkie i proste obliczanie raty

UŻYTE TECHNOLOGIE W PROJEKCIE

Technology icon JavaScript
Technology icon React
Technology icon Gatsby
Image number 3

Przejrzystość dla użytkownika

Firma dzięki nowej stronie co miesiąc notuje wzrost zainteresowania oraz zapytań przez potencjalnych klientów. W porównaniu do poprzedniej wersji strony ułatwiliśmy użytkownikom drogę do wysłania wniosku. Dzięki integracji z bazą, oferty na stronie są zawsze aktualne oraz na bieżąco modyfikowane na podstawie danych rynkowych.

Image number 4
Project logo of Plus3 Architekci

Strona internetowa dla biura architektonicznego.

Block image of Plus3 Architekci project
Project logo of mKierowca

Aplikacja mobilna powiązana z systemem TMS Nawigator firmy Marcos Bis.

Block image of mKierowca project

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.