loading spinner
wsx

Aplikacja mobilna powiązana z systemem TMS Nawigator firmy Marcos Bis.

Main image of mKierowca project

Nowoczesne rozwiązanie dla firm transportowych

Aplikacja stanowi uzupełnienie funkcjonalność podstawowego systemu TMS Nawigator. Jest skierowana dla firm transportowych i spedycyjno-transportowych do szybszego i sprawnego przekazywania zadań oraz statusowania online wykonanych punktów zlecenia. Aplikacja przeznaczona jest na telefony z systemami Android i iOS oraz wspiera wiele wersji językowych. Administracja aplikacją odbywa się poprzez portal internetowy, który zapewnia dostosowanie indywidualnych konfiguracji dla użytkowników.

Enterprice

Aplikacja dla dużego przedsiębiorstwa

Transport

Projekt zrealizowany dla branży spedycyjno logistycznej

5 osobowy zespół

Zespół składał się z designerów, developerów oraz testerów

6 miesięcy

Cały proces budowy aplikacji trwał pół roku

Wszystkie zadania w jednym miejscu

Dzięki przejrzystemu oraz łatwemu w obsłudze widoku użytkownicy mają dostęp do swoich zadań. Szybkie gesty ułatwiają statusowanie zadań, natomiast minimalizm informacji skupia uwagę użytkownika na najważniejszych informacjach.

Image to Wszystkie zadania w jednym miejscu

Łatwe dodawanie aktywności i wydatków

Aplikacja umożliwia rejestrowanie tankowań uwzględniając rodzaj paliwa i sposób płatności, które są automatycznie przenoszone do flagowego systemu TMS firmy Marcos Bis. Wspiera również szybkie dodawanie wydatków gotówkowych przez kierowcę.

Image to Łatwe dodawanie aktywności i wydatków

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Force4. Produkt został dostarczony na czas oraz spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Nowa aplikacja mobilna dopełniła naszą game produktów w segmencie mobilnych rozwiązań i stanowi integralną cześć całego systemu.

Maciej Wolny

Użyte technologie

Technology icon JavaScript
Technology icon iOs
Technology icon Android
Technology icon Java
Technology icon React Native
Image number 4
Image number 4

Rezultat końcowy

Finalny efekt oraz działanie aplikacji pozytywnie zaskoczyło nawet klienta. Dzięki szybkości oraz niezawodności aplikacja spełnia swoje zadanie i dla wielu osób stała się podstawowym narzędziem pracy. Dzięki pracy w trybie offline, braki dostępu do internetu nie skutkują utratą zapisanych danych.

Image number 5
Project logo of MyLease.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującem się leasingiem samochodów

Block image of MyLease.pl project
Project logo of wypozycz.to

Aplikacja mobilna do wypożyczania przedmiotów od osób prywatnych.

Block image of wypozycz.to project

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.