loading spinner

WE CREATE YOUR DIGITAL IDEAS

W Force4 Software House zajmujemy się dostarczaniem dla klientów indywidualnych aplikacji webowych oraz mobilnych. Projektujemy oprogramowanie w oparciu o najnowsze technologie oraz bieżące trendy w cyfrowym świecie.

Nasze usługi

Aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje webowe, serwisy oraz strony internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań biznesowych.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zawsze wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy. Na bieżąco śledzimy trendy w cyfrowym świecie i dostosujemy do nich nasze produkty. Nasze aplikacje zawsze są responsywne i z łatwością skorzystasz z nich na dowolnym urządzeniu.

Projektowanie produktu

Projektowanie aplikacji mobilnych to proces, w którym ogromny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz estetykę. Projekty, które tworzymy są przejrzyste i łatwe w użytkowaniu.

Quality Assurance

Przeprowadzamy testowanie aplikacji mobilnych i webowych przy użyciu narzędzi automatyzujących cały proces. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić produkt pod kątem najdrobniejszych szczegółów. Pozwala to uzyskać profesjonalnie wyglądające aplikacje o wyjątkowo wysokiej wydajności działania.

Aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje webowe oraz profesjonalne serwisy internetowe dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa oraz niezawodności naszych produktów – zawsze przed przystąpieniem do pracy słuchamy Twoich potrzeb i określamy skalę projektu aplikacji, by znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to podstawowy i powszechny sposób poruszania się po cyfrowym świecie, dlatego stosujemy najnowsze standardy przy ich tworzeniu. Dostosowujemy aplikacje do wszystkich urządzeń obecnych na rynku – nowych i starszych. Dzięki temu zapewniamy użytkownikom stabilne działanie aplikacji.

Projektowanie produktu

Stworzenie profesjonalnej aplikacji to pełen proces, zaczynający się od poznania potrzeb użytkowników, a kończący na dopracowaniu wszelkich estetycznych detali graficznych. Nasz zespół pracuje w trzech etapach (plan, prototyp, wdrożenie), które są powtarzane aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu końcowego.

Jak możemy współpracować

Dowiedz się więcej na temat możliwych form współpracy z nami. Proponujemy dwa modele rozliczeń opisane poniżej. Podczas pierwszej konsultacji opowiemy o możliwościach każdej z nich oraz co możemy zaproponować biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania.

Time & Material

Rozliczenie miesięczne za czas specjalistów

Koszt aplikacji mobilnej lub webowej w tym modelu opiera się przede wszystkim na czasie pracy naszego zespołu oraz użyciu niezbędnych materiałów do stworzenia produktu cyfrowego. Wybierając tę formę współpracy zyskujesz pełną kontrolę nad szybkością prac. Możesz też modyfikować wielkość zespołu w czasie trwania projektu.

Fixed Price

Ustalona cena z góry za projekt

W tym przypadku ustalamy cenę za projektowanie aplikacji mobilnej przed rozpoczęciem prac oraz zobowiązujemy się do jej dostarczenia w określonym czasie. Zyskujesz pewność odnośnie czasu realizacji wcześniej zdefiniowanych funkcjonalności. Ten model jednak nie oferuje elastyczności i wprowadzania modyfikacji w czasie trwania projektu.

Firmy które nam zaufały

Aby lepiej zrozumieć założenia biznesowe i nadać indywidualny charakter aplikacjom mobilnym i webowym, staramy się jak najlepiej poznać działalność klienta. Do tej pory w współpracowaliśmy z wieloma branżami i nie zamykamy się na żadną z nich. Pobudza nas to do kreatywności, czyli tego, na czym nam najbardziej zależy. Cenimy sobie dobry kontakt z klientami i utrzymanie długich relacji.

+65
+49
+5
+9

Poznaj nasze wartości

Zwracamy szczególną uwagę, aby wszyscy członkowie zespołu kierowali się tymi samymi wartościami. Dbamy, by komunikacja – zarówno wewnętrzna, jak i z klientem – przebiegała bez zarzutu. Chcemy od samego początku projektu stać się zaufanym partnerem dla Ciebie i Twojej firmy.

Data-driven

Tworzymy nasze produkty bazując w oparciu o dane oraz wyniki uzyskane podczas testów.

Całkowita szczerość

Współpracujemy tylko wtedy, gdy jesteśmy przekonani, że możemy pomóc klientom w osiąganiu kolejnych celów.

Zaangażowanie

Zapewniamy klientom pełne zaangażowanie całego zespołu przy rozwoju funkcjonalności oraz w sytuacjach kryzysowych.

Transparentność

Całkowita transparentność i jasne warunki podczas prac oraz rozliczeń jest dla nas kluczowa.

Krok po kroku

Przykładamy szczególną uwagę do planu oraz terminów podczas realizacji projektu aplikacji. Cały proces jest realizowany zgodnie z przyjętymi na początku założeniami, a klient jest informowany o postępach na każdym etapie pracy.

Wyznaczenie celów i plan pracy

Wyślij nam wiadomość – po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się tak szybko jak to tylko możliwe, w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich potrzebach.

Projektowanie aplikacji od podstaw

Zaczynamy od zaznajomienia się z specyfikacją projektu aplikacji oraz wykonujemy wstępną analizę użytkownika. Następnie przygotowujemy pierwsze mockupy produktu, które przesyłamy do akceptacji.

Programowanie kluczowych funkcjonalności

Po uzgodnieniu wszelkich wytycznych głównych funkcjonalności oraz wyglądu projektu aplikacji, przystępujemy do jego realizacji. Zaczynamy od wybrania technologii na podstawie wymagań klienta, następnie wdrażamy projekt.

Publikacja rezultatów pracy

W końcowym etapie publikujemy naszą pracę – gotowa aplikacja webowa lub mobilna będzie dostępna w przeglądarce internetowej bądź w sklepach z aplikacjami na urządzeniach mobilnych w zależności od zakresu działań.

Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Force4 Software House. Produkt został dostarczony na czas oraz spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Nowa aplikacja dopełniła naszą gamę produktów w segmencie mobilnych rozwiązań i stanowi teraz integralną część całego systemu.

Maciej Wolny

Firma Force4 Software House udowodniła, że jest godna zaufania. Współpraca programistów oraz projektantów na każdym etapie projektu zapewniła wysoką jakość finalnego produktu.

Michał Habas

Dzięki współpracy z agencją Force4 Software House, stosującą nowoczesne praktyki oraz technologie, wyróżniamy się na rynku motoryzacyjnym. Nowy system ułatwia pracę dziesiątkom pracowników oraz zabezpieczył dane naszych klientów.

Mariusz Kołecki

Zespół Force4 Software House wprowadził świeżość oraz nowy sposób spojrzenia na problem. Zaczęliśmy pozyskiwać nowych klientów, a nasz strona stała się bardziej przyjazna użytkownikowi!

Marcin Wilk

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.