loading spinner

WE CREATE YOUR DIGITAL IDEAS

Zajmujemy się dostarczaniem dla klientów indywidualnych aplikacji webowych oraz mobilnych. Tworzymy oprogramowanie w oparciu o najnowsze technologie oraz wytyczne w cyfrowym świecie.

Nasze usługi

Aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje webowe, serwisy oraz strony internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań biznesowych.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zawsze wykonujemy w oparciu o najnowsze standardy i trendy w cyfrowym świecie oraz dopasowane do wszelkich urządzeń.

Projektowanie produktu

Ogromny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz estetykę naszych produktów. Projekty które tworzymy są przejrzyste i łatwe w użytkowaniu.

Quality Assurance

Ogromny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz estetykę naszych produktów. Projekty które tworzymy są przejrzyste i łatwe w użytkowaniu.

Aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje webowe oraz serwisy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa oraz niezawodności naszych produktów, dlatego podczas projektowania aplikacji ważnym czynnikiem jest skala oraz finalny zakres działania.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to podstawowy i powszechny sposób poruszania się po cyfrowym świecie, dlatego stosujemy najnowsze standardy przy ich tworzeniu. Dostosowywujemy aplikacje do nowych oraz starszych urządzeniach zapewniając użytkownikom stabline działanie aplikacji.

Projektowanie produktu

Stworzenie dobrego designu to pełen proces, zaczynający się od poznania potrzeb użytkowników, a kończący na dopracowaniu wszelkich estetycznych detali graficznych. Nasz zespół pracuje w trzech etapach (plan, prototyp, wdrożenie), które są powtarzane, jeśli efekt końcowy nie jest satysfakcjonujący dla nas lub naszego klienta.

+41
+34
+5

Krok po kroku

Nasza firma przykłada szczególną uwagę to planu oraz terminów podczas realizacji projektu. Cały proces jest realizowany zgodnie z przyjętymi na początku założeniami, natomiast klient jest informowany o postępach na każdym etapie pracy.

Wyznaczenie celów i plan pracy

Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się tak szybko jak to tylko możliwe, w celu ustalenia wszelkich szegółów oraz zdobycia dodatkowych informacji na temat projektu.

Projektowanie aplikacji od podstaw

Zaczynamy od zaznajomienia się z specyfikacją projektu oraz wykonujemy wstępną analizę użytkownika. Następnie przygotowujemy pierwsze mockupy produktu, które przesyłamy do akceptacji.

Programowanie kluczowych funkcjonalności

Po uzgodnieiu wszelkich wytycznych głównych funkcjonalności oraz wyglądu projektu, przystąpujemy do jego realizacji. Zaczynamy od wybrania technologi na podstawie wymagań klienta, następnie wdrażamy projekt.

Publikacja rezultatów pracy

W końcowym etapie publikujemy naszą prace, produkt będzie dostępny w przeglądarce internetowej, bądź w sklepach z aplikacjami na urządzeniach mobilnych w zależności od zakresu działań.

Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Force4. Produkt został dostarczony na czas oraz spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Nowa aplikacja mobilna dopełniła naszą game produktów w segmencie mobilnych rozwiązań i stanowi integralną cześć całego systemu.

Maciej Wolny

Firma Force4 udowodniła, że jest godna zaufania. Współpraca programistów oraz projektantów na każdym etapie projektu zapewniła wysoką jakość finalnego produktu.

Michał Habas

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych praktyk oraz technologi przez firmę Force4, wyróżniamy się na rynku motoryzacyjnym. Nowy system ułatwił prace dziesiątką pracowników oraz zabezpieczył dane naszych klientów.

Mariusz Kołecki

Zespół wprowadził świeżość oraz nowy sposób spojrzenia na problem. Zaczeliśmy pozyskiwać więcej klientów a nasza strona stała się bardziej przyjazna użytkownikowi!

Marcin Wilk

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.