loading spinner

Tworzymy wyjątkowe
aplikacje webowe

Zajmujemy się tworzeniem indywidualnych aplikacji webowych dla start-upów oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Przykładamy szczególną uwagę do stabilności oraz niezawodności naszych produktów cyfrowych.

Dowiedz się więcej o aplikacjach webowych

Aplikacje webowe od lat zyskują na popularności w cyfrowym świecie, stają się podstawowymi narzędziami w biznesie oraz życiu codziennym. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie w prosty sposób skalować je i dostosowywać do aktualnych wymagań biznesowych.

Intuicyjny i spójny system

Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez naszych UX/UI designerów aplikacje są bardziej przyjazne użytkownikom. Wyjątkowe ilustracje oraz animacje dostosowane do charakteru Twojego biznesu nadają niepowtarzalny styl aplikacji.

Wysoka wydajność aplikacji

Szybkość aplikacji webowych podczas ich działania jest dla nas podstawowym czynnikiem, który w znaczny sposób przekłada się na wzrost konwersji. Dzięki temu Twoi klienci chętniej skorzystają z aplikacji i dokonają zakupu.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych użytkowników naszych aplikacji webowych jest priorytetem. Wszystkie nasze projekty realizujemy spełniając najwyższe standardy zabezpieczeń.

Skalowalna infrastruktura

Wysoka ilość użytkowników lub nagłe wzrosty ruchu wymagają skalowania aplikacji. Na bieżąco monitorujemy i analizujemy statystyki serwera podejmując odpowiednie działania.

Jak tworzymy aplikacje webowe

Proces tworzenia aplikacji webowych jest rozbudowany i wymaga szczegółowej analizy w celu dobrania odpowiednich rozwiązań. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie projektu. Mamy bogate doświadczenie realizując projekty z wielu branż. Naszą firmę tworzy proaktywny zespół stale wspierający klientów nie tylko w obszarach technologicznych.

Backend development

Spring - Java - Node.js

Nasi programiści korzystają z wiodących technologii oraz frameworków, takich jak Node.js, Java i innych. Podstawowym elementem dla naszego zespołu jest bezpieczeństwo danych oraz szybkość działania aplikacji webowej.

Frontend development

React - Vue.js - JS - TypeScript

Zapewniamy wyjątkowy i indywidualny design naszych projektów. Skupiamy się na szybkości i niezawodności wszystkich aplikacji webowych wychodzących spod naszych skrzydeł. Stale analizujemy zachowania użytkowników, dzięki czemu możemy wprowadzać ulepszenia oraz dodatkowe funkcjonalności.

Backend development

Spring - Java - Node.js

Nasi programiści korzystają z wiodących technologii oraz frameworków, takich jak Node.js, Java i innych. Podstawowym elementem dla naszego zespołu jest bezpieczeństwo danych oraz szybkość działania aplikacji webowej.

Poznaj nasze technologie

W celu dostarczania najwyższej jakości aplikacji webowej nasi programiści podążają za najnowszymi trendami. Poznaj nasze narzędzia oraz technologie, z których korzystamy. Możesz sprawdzić, jak wykorzystujemy je w praktyce – sprawdź nasze portfolio!

Poznaj nasz zespół

W skład zespołu wchodzą nasi specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych opartych o najnowsze technologie.

 • UX / UI designer

  Projektuje design w oparciu o swoje doświadczenie związane z zachowaniem użytkowników.

 • Frontend developer

  Odpowiada za wdrożenie części wizualnej oraz dostosowanie aplikacji do wielu rodzajów urządzeń.

 • Backend developer

  Implementuje logikę biznesową aplikacji oraz zapewnia bezpieczeństwo danych użytkowników.

 • QA

  Testuje w aplikacji nowe funkcjonalności oraz kompatybilność z starszymi urządzeniami.

 • PM

  Odpowiada za dobrą współpracę całego zespołu oraz dotrzymywanie terminów zgodnie z planem.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej na temat procesu tworzenia aplikacji webowych. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ile kosztuje stworzenie aplikacji webowej?
Jak długo trwa stworzenie aplikacji webowej?
Przy użyciu jakich technologii zostanie wykonana aplikacja webowa?
Jak wygląda utrzymanie aplikacji webowej po zakończonych pracach?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.