loading spinner

Tworzymy wyjątkowe
aplikacje webowe

Zajmujemy się tworzeniem indywidualnych aplikacji webowych dla start-upów oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Przykładamy szczególną uwagę do stabilności oraz niezawodności naszych produktów cyfrowych.

Dowiedz się więcej o aplikacjach webowych

Aplikacje webowe od lat zyskują na popularności w cyfrowym świecie, stają się podstawowymi narzędziami w biznesie oraz życiu codziennym. Dzięki dostępnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie w prosty sposób skalować nasze rozwiązania i dostosowywać do aktualnych wymagań biznesowych.

Intuicyjny i spójny system

Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez naszych UX/UI designerów aplikacje są bardziej przyjazne użytkownikom. Natomiast wyjątkowe ilustracje oraz animacje nadają niepowtarzalny charakter produktowi.

Wysoka wydajność aplikacji

Szybkość aplikacji podczas ich tworzenia jest dla nas podstawowym czynnikiem, który w znaczny sposób przekłada się na wzrost konwersji.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych użytkowników naszych aplikacji jest priorytetem. Wszystkie nasze projekty realizujemy spełniając najwyższe standardy zabezpieczeń.

Skalowalna infrastruktura

Wysoka ilośc użytkowników lub nagłe wzrosty ruchu wymagają skalowania aplikacji zapewniając krótki czas odpowiedzi. Na bieżąco monitorujemy oraz analizujemy statystyki serwera podejmując odpowiednie działania.

Jak tworzymy aplikacje webowe

Proces tworzenia aplikacji webowych jest skomplikowany i wymaga szczegółowej analizy w celu dobrania odpowiednich rozwiązań. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie projektu. Mamy bogate doświadczenie realizując projekty z wielu branż, będąc proaktywnym zespołem stale wspierając klientów nie tylko w obszarach technologicznych.

Backend development

Spring - Java - Node.js

Nasi programiści korzystają z wiodących technologii oraz frameworków, takich jak Node.js, Java oraz innych. Podstawowym elementem dla naszego zespołu jest bezpieczeństwo danych użytkowników oraz szybkość odpowiedzi serwera.

Frontend development

React - Vue.js - JS - TypeScript

Zapewniamy wyjątkowy oraz indywidualny design naszych projektów, równocześnie skupiając się na ich szybkości oraz niezawodności. Stale analizujemy zachowanie użytkowników, dzięki czemu możemy wprowadzać ulepszenia oraz dodatkowe funkcjonalności.

Backend development

Spring - Java - Node.js

Nasi programiści korzystają z wiodących technologii oraz frameworków, takich jak Node.js, Java oraz innych. Podstawowym elementem dla naszego zespołu jest bezpieczeństwo danych użytkowników oraz szybkość odpowiedzi serwera.

Poznaj nasze technologie

W celu dostarczania najwyższej jakości aplikacji webowej nasi programiści podążają za najnowszymi trendami. Poznaj nasze narzędzia oraz technologie, z których korzystamy.

Poznaj nasz zespół

W skład zespołu wchodzą nasi specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych opartych o najnowsze technologie.

 • UX / UI designer

  Projektuje design w oparciu o swoje doświadczenie związane z zachowaniem użytkowników

 • Frontend developer

  Odpowiada za wdrożenie części wizualnej oraz dostosowanie aplikacji do wielu rodzajów urządzeń

 • Backend developer

  Implementuje logikę biznesową aplikacji oraz zapewnia bezpieczeństwo danych użytkowników

 • QA

  Testuje w aplikacji nowe funkcjonalności oraz kompatybilność z starszymi urządzeniami

 • PM

  Odpowiada za dobrą współpracę całego zespołu oraz dotrzymywanie terminów zgodnych z planem

Więcej informacji

Dowiedz się więcej informacji na temat procesu tworzenia aplikacji webowych. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ile kosztuje stworzenie aplikacji webowej?
Jak długo trwa stworzenie aplikacji webowej?
Przy użyciu jakich technologi zostanie wykonana aplikacja webowa?
Jak wygląda utrzymanie aplikacji webowej po zakończonych pracach?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.