loading spinner

Tworzymy innowacyjne
aplikacje mobilne

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych szytych na miarę dla naszych klientów. Dostarczamy oprogramowanie na systemy Android oraz iOS zapewniając użytkownikom najlepsze wrażenia.

Dowiedz się więcej o aplikacjach mobilnych

Aplikacje mobilne w dzisiejszych czasach stają się nieodłącznym elementem naszego życia, przyśpieszając procesy w biznesie oraz ułatwiając codzienne czynności. Szybki rozwój rynku mobilnego wymaga od naszych specjalistów ciągłego poznawania nowych technologii oraz rozwiązań.

Wyjątkowy i niepowtarzalny design

Proponowany design przez naszych specjalistów UX/UI jest intuicyjny i przejrzysty dla użytkowników. Podążamy z aktualnymi trendami w projektowaniu aplikacji mobilnych.

Szybkość i responsywność aplikacji

Tworzymy aplikacje z uwzględnieniem standardów oraz wytycznych dla każdej platformy - iOS oraz Android, aby nasze aplikacje dostarczały jak najlepsze wrażenia dla użytkowników.

Utrzymanie oraz analiza

Na bieżąco monitorujemy oraz analizujemy zachowania użytkowników w aplikacji w celu zwiększenia liczby konwersji oraz wprowadzania nowych, lepiej dopasowanych funkcjonalności.

Skalowanie infrastruktury

Wraz z rozwojem biznesu aplikacje wymagają skalowania. Nasi programiści o tym wiedzą i wprowadzają odpowiednie rozwiązania już na samym początku procesu tworzenia produktów mobilnych.

Jak tworzymy aplikacje mobilne

Proces tworzenia aplikacji mobilnych zawsze dostosowywujemy do klienta do potrzeb klienta. Stosujemy metodyki zwinne w celu szybszego rozwoju produktu z zachowaniem wysokiej jakości kodu. Nasi specjaliści wykazują się ogromnym zaangażowaniem proponując swoje innowacyjne podejście do rozwoju aplikacji uwzględniając indywidualne cechy każdego projektu oraz firmy. Dedykowany zespół pozostaje w stałym kontakcie z klientem w celu informowania o postępach prac w ramach swoich obowiązków.

Android Development

Kotlin - Java

Realizujemy projekty aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem Android, takich jak telefony, tablety oraz smart TV. Zachowujemy wszelkie wytyczne udostępnione przez firmy Google w celu jak najlepszego dopasowania aplikacji do szerokiej gamy produktów.

Cross platform Development

React Native - Flutter

Oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu cross platformowych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się w przypadku wprowadzania produktu na rynek dla jak najszerszego grona odbiorców w krótszym czasie. Rozwiązanie to cechuje się wspólnym kodem źródłowym rozwijanym przez jeden zespół, który umożliwia wygenerowania aplikacji na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

iOS Development

Swift - SwiftUI - Object C

Tworzymy indywidualne aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem iOS zgodnie z wymaganiami firmy Apple. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie przy wprowadzaniu nowych produktów do AppStore i rozwiązywaniu związanych z tym problemów.

Poznaj nasze technologie

Nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz trendami przy tworzeniu aplikacji mobilnych. Stosujemy niezawodne narzędzia aby zachować najwyższą jakoś kodu.

Poznaj nasz zespół

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, które od lat zajmują się tworzeniem aplikacji mobilnych na systemy iOS oraz Android.

 • UX / UI designer

  Projektuje design w oparciu o swoje doświadczenie związane z zachowaniem użytkowników

 • Mobile Developer

  Odpowiada za wdrożenie cześć wizualnej produktu, który następnie publikuje w sklepach z aplikacjami

 • QA

  Testuje w aplikacji nowe funkcjonalności oraz kompatybilność z starszymi urządzeniami

 • Backend developer

  Implementuje logikę biznesową aplikacji oraz zapewnia bezpieczeństwo danych użytkowników

 • PM

  Odpowiada za dobrą współpracę całego zespołu oraz dotrzymywanie terminów zgodnych z planem

Więcej informacji

Dowiedz się więcej informacji na temat procesu tworzenia aplikacji mobilnych. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej?
Jak długo trwa tworzenie aplikacji mobilnej?
Co jest lepsze, aplikacje natywne czy cross platformowe (hybrydowe)?
Jak wygląda utrzymanie aplikacji po zakończonych pracach?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.