loading spinner

Tworzymy innowacyjne
aplikacje mobilne

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych szytych na miarę dla naszych klientów. Dostarczamy oprogramowanie na systemy Android oraz iOS zapewniając użytkownikom najlepsze wrażenia.

Dowiedz się więcej o aplikacjach mobilnych

Aplikacje mobilne w dzisiejszych czasach stają się nieodłącznym elementem naszego życia – przyspieszają procesy w biznesie oraz ułatwiają codzienne czynności. Szybki rozwój rynku mobilnego wymaga od naszych specjalistów ciągłego poznawania nowych technologii oraz rozwiązań.

Wyjątkowy i niepowtarzalny design

Proponowany przez naszych specjalistów design UX/UI jest intuicyjny i przejrzysty dla użytkowników. W projektowaniu aplikacji mobilnych nieustannie podążamy z aktualnymi trendami.

Szybkość i responsywność aplikacji

Tworzymy aplikacje mobilne z uwzględnieniem standardów oraz wytycznych dla każdej platformy – iOS oraz Android, aby nasze produkty dostarczały jak najlepsze wrażenia dla użytkowników.

Utrzymanie oraz analiza

Na bieżąco monitorujemy i analizujemy zachowania użytkowników w aplikacji mobilnej w celu zwiększenia liczby konwersji oraz wprowadzania nowych, lepiej dopasowanych funkcjonalności.

Skalowanie infrastruktury

Wraz z rozwojem biznesu aplikacje wymagają skalowania. Nasi programiści o tym wiedzą i wprowadzają odpowiednie rozwiązania już na samym początku procesu tworzenia produktów mobilnych. Dzięki temu Twoja firmowa aplikacja mobilna będzie na bieżąco dostosowywać się do zmian w ruchu.

Jak tworzymy aplikacje mobilne

Proces tworzenia aplikacji mobilnych zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta. Stosujemy metodyki zwinne w celu szybszego rozwoju produktu z zachowaniem wysokiej jakości kodu. Nasi specjaliści są pasjonatami technologii – wykazują się ogromnym zaangażowaniem i proponują innowacyjne podejście do rozwoju aplikacji mobilnych. Uwzględniamy indywidualne cechy każdego projektu oraz firmy. Dedykowany zespół pozostaje w stałym kontakcie z klientem w celu informowania o postępach prac.

Android Development

Kotlin - Java

Realizujemy projekty aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem Android, takich jak smartfony, tablety oraz Smart TV. Zachowujemy wszelkie wytyczne udostępnione przez firmę Google w celu jak najlepszego dopasowania aplikacji mobilnej do szerokiej gamy urządzeń.

Cross platform Development

React Native - Flutter

Oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu cross platformowych rozwiązań. Sprawdzają się one idealnie do wprowadzania produktu dla szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie. Rozwiązanie to cechuje się wspólnym kodem źródłowym rozwijanym przez jeden zespół, który umożliwia wygenerowanie aplikacji na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

iOS Development

Swift - SwiftUI - Object C

Tworzymy indywidualne aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem iOS zgodnie z wymaganiami firmy Apple. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie przy wprowadzaniu nowych produktów do AppStore i rozwiązywaniu związanych z tym problemów.

Poznaj nasze technologie

Nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz trendami przy tworzeniu aplikacji mobilnych. Stosujemy niezawodne narzędzia, aby zachować najwyższą jakość kodu. Oferujemy też testowanie aplikacji, by zapewnić niezawodne działanie produktów.

Poznaj nasz zespół

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy od lat zajmują się tworzeniem aplikacji mobilnych na systemy iOS oraz Android. W Force4 Software House łączymy pasję z doświadczeniem!

 • UX / UI designer

  Projektuje design aplikacji mobilnej w oparciu o swoje doświadczenie związane z zachowaniem użytkowników.

 • Mobile Developer

  Odpowiada za wdrożenie części wizualnej produktu, który następnie publikuje w sklepach z aplikacjami.

 • QA

  Testuje w aplikacji nowe funkcjonalności oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami.

 • Backend developer

  Implementuje logikę biznesową aplikacji mobilnej oraz zapewnia bezpieczeństwo danych użytkowników.

 • PM

  Odpowiada za dobrą współpracę całego zespołu oraz dotrzymywanie wcześniej ustalonych terminów.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej na temat procesu tworzenia aplikacji mobilnych. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej?
Jak długo trwa tworzenie aplikacji mobilnej?
Co jest lepsze: aplikacje natywne, czy cross platformowe (hybrydowe)?
Jak wygląda utrzymanie aplikacji po zakończonych pracach?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na podstawie uzyskanych informacji dokonamy wstępnej wyceny projektu w ciągu 48 godzin.